Skip to content
Vaegnägijale

Tammelinna suvelugemine 2024

lapsed istuvad tammepuu all

Tammelinna raamatukogu pakub 1.-9. klassi õpilastele võimalust osaleda suvelugemise programmis. Selle aasta suvelugemise programm on pühendatud Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tiitliaastale ja Eesti kultuuririkkuse teema-aastale. Osaleda võib nii üksikult kui ka kogu klassiga. Töölehel olevate teemade abil tuleb lugemiseks välja valida vähemalt kolm raamatut ning vastata iga raamatu kohta ühele küsimusele. Täpsema raamatuvaliku võib õpilane teha kas ise või pöörduda abi saamiseks raamatukoguhoidja poole. Valiku lihtsustamiseks oleme koostanud teemade kaupa soovituslikud nimekirjad. 

"NIMEKIRI" ja "TÖÖLEHT"

Sellelgi suvel on osalejatel võimalus kujundada raamatukogu seinale kas omanimeline või klassi nimeline tammepuuoks, mis kasvab iga loetud raamatuga lehe võrra pikemaks.

Lugemislehti võib ise välja printida või küsida raamatukogust. Täidetud lugemislehti ootame Tammelinna raamatukogus hiljemalt 9. septembriks. Tammelehti võib tuua raamatukokku kas eraldi või koos täidetud lugemislehega. Kõik osalejad on oodatud 17. septembril kell 12.00 Tammelinna päevade raames toimuvale pidulikule suvelugemise lõpetamisele, külas on kirjanik Anti Saar.

Täpsem info Tammelinna raamatukogust või telefonil 746 1035.